Zavlažovacie systémy

Špecializujeme sa na vytvorenie zavlažovacích systémov pre záhrady, parky, verejné priestranstvá a plochy na šport a voľný čas.

ZÁHRADY

Automatický závlahový systém sa v súčasnosti stáva už samozrejmosťou pre väčšinu okrasných záhrad a trávnikov. Záhradu, ako miesto pre zábavu i odpočinok, si bez stáleho zeleného a sviežeho trávnika nemožno predstaviť. Práve tak ako trávnik bez vody. Spoľahlivé a moderné automatické zavlažovacie systémy majú značku HUNTER. Celý trubkový systém s výsuvnými postrekovačmi a elektroinštaláciou je trvalo pod zemou, čiže rozťahovanie hadíc je už minulosťou. Závlaha je rovnomerná a spotrebuje sa len nutné množstvo vody. Nezanedbateľná je taktiež úspora času, ktorý obvykle venujeme ručnému polievaniu.

PARKY A VEREJNÉ PRIESTRANSTVÁ

Upravené parky a verejné priestranstvá sú vizitkou každého mesta i obce. Údržba takýchto plôch je však často náročná a drahá. Vítanými pomocníkmi sú preto automatické závlahové systémy HUNTER. Šetria prevádzkové náklady, mzdy za personál, efektívne využívajú vodu a sú bezpečne zabudované pred prípadným zlodejom. Náš široký výber postrekovačov a prvkov ovládacieho systému umožňuje veľa variant riešení.

PLOCHY NA ŠPORT A VOĽNÝ ČAS

Plochy na šport si vyžadujú povrch s vysokou kvalitou trávnikov, preto je dôležité sa zaoberať najmä otázkou, ako zavlažovať. Na rôzne trávnaté povrchy sú kladené odlišné nároky na udržiavanie, ktorým môžu vyhovieť len systémy so špeciálnymi typmi postrekovačov a variabilným systémom. Takými systémami sú HUNTER TURF a HUNTER GOLF. Je však dôležité rozpoznať, ktoré postrekovače sú vhodné na green golfové ihriská, ktoré na futbalový štadión alebo tenisový kurt. Automatické ovládanie sa nemusí riešiť len nástennou ovládacou jednotkou, ale svoje výhody má aj použitie PC so softwarom v kombinácií s dekóderovými systémami.

Naši partneri Naši najväčší zákazníci
Kontaktujte nás FARKAS-VM s.r.o.
Niklová 5018/53A
926 01 Sereď

+421 903 691 433
farkas@farkasvm.sk
Napíšte nám
Obsah stránky je majetkom prevádzkovateľa stránky. Copyright © 2024
Pre zlepšovanie našich služieb stránka využíva súbory cookies. Viac informácií nájdete TU | Cookies Settings.
Tvorba webstránok - corteon.com